produkcja-sketch

 

Unicore Produkcja należy do najlżejszych, najbardziej przyjaznych dla użytkownika i funkcjonalnych narzędzi wspomagających zarządzanie produkcją w małych i średnich przedsiębiorstwach. Rozwiązanie jest zintegrowane z enova w wersji złotej i platynowej, Sage Forte i bazuje na nowoczesnej i zapewniającej wysoką wydajność, stabilność i bezpieczeństwo bazie danych MS SQL Server lub równie niezawodnej, darmowej MySQL.

Unicore Produkcja umożliwia tworzenie dokumentów RW, PW i innych odpowiednio zdefiniowanych dokumentów po zrealizowaniu powiązanej produkcji. Aplikacja współpracuje z Enova i Sage również na poziomie stanów magazynowych – umożliwia przygotowanie niezbędnego zaplecza  do przeprowadzenia procesu produkcyjnego.

Unicore Produkcja zapewnia planowanie produkcji na podstawie wprowadzonych Struktur oraz Marszrut wg faktycznego przebiegu produkcji w przedsiębiorstwie w rozbiciu na stanowiska i posiadane maszyny. Kalkulacja kosztów pozwala na określenie technicznego kosztu wytworzenia wyrobu dla różnych wielkości partii. Uwzględnione są: koszt robocizny, pracy maszyn.

Nie wymaga instalacji dodatkowych baz danych ani uruchamiania dodatkowych aplikacji.

produkcja-min

W celu zapewnienia pełnej możliwości dostosowania programu do potrzeb przedsiębiorstwa w program Unicore Produkcja, został wbudowany wizualny projektant raportów i edytor interfejsu użytkownika, dzięki czemu każde okno w programie może być przebudowane zgodnie z potrzebami użytkownika, a zestawienia dostarczane przez system mogą zostać dowolnie rozbudowane. System może obsługiwać przenośne i stacjonarne terminale służące do raportowania zużycia materiałów i zdarzeń produkcyjnych.  

Cennik 

Unicore Produkcja – Jak to działa?
Unicore Produkcja – Licencjonowanie i aktualizacje
Unicore Produkcja – Wymagania techniczne
Unicore Produkcja – Zestaw Unicore MES