Najnowszej generacji oprogramowanie ERP

Przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. Składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólna bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności organizacji i wspomaga występujące w jego obrębie procesy.

 

Enova365 to w 100% polski produkt.

Pełny ERP: CRM, Handel, Finanse, HR oraz Workflow. Produkt bazuje na kilkunastoletnim doświadczeniu zespołu w budowaniu programu wspierającego procesy w firmach lub do integracji w oddziałach międzynarodowych korporacji zlokalizowanych w Polsce, pracujących na zagranicznych systemach. Jego przewagą jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów prawa i duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur.

 

Korzystanie stacjonarnie oraz w chmurze.

Logując się do aplikacji przez przeglądarkę internetową, a dzięki dodatkowym interfejsom opartym o zasady Modern Ul, z systemu można korzystać również mobilnie (na tabletach i smartfonach). To pierwszy w Polsce system ERP, który przystosowany został do urządzeń dotykowych (Windows 8, Windows Phone), które umożliwiają korzystanie z aplikacji za pomocą gestów.

7

Zalety oprogramowania enova365

zalety_icon_4_01

 

 

 

 

 
Spójne środowisko pracy

Działa z oprogramowaniem branżowym i specjalistycznym (m. in. MS Office, Płatnik, czytniki RCP). Razem z bankami, producentami drukarek, systemów przechowywania e-dokumentów i rozliczania czasu pracy projektujemy dedykowane dodatki. Dbamy, by całość funkcjonowania firmy skupiała się w jednej aplikacji.

enova-prouser

 

 

 

 

 
Programowana dla ludzi

Enova365 porządkuje liczne procesy zachodzące w firmie. Wykonuje za pracownika powtarzalne czynności i ma przyjazny interfejs. Pozwala skupić się na problemach wymagających kreatywnego myślenia, a kwestie organizacyjne, kontrolę oraz przygotowanie analiz - pozostawić systemowi.

zalety_icon_6

 

 

 

 

 
Stałe wsparcie

Enova365 jest dystrybuowana i wdrażana przez specjalistów, szkolonych w zakresie prowadzenia projektów IT. Autoryzowani Partnerzy enova365 są dostępni z każdego miejsca w Polsce. Daje to komfort pracy i szybką pomoc na miejscu. Istnieje również możliwość kontaktu z Producentem w zakresie jakości obsługi przez Partnerów.

zalety_icon_3

 

 

 

 

 
Dostosowana do potrzeb

Zawsze odpowiada aktualnym potrzebom przedsiębiorstwa. Przekłada się na wyższą efektywność podejmowanych działań i oszczędności. Z czasem, wraz z rosnącymi potrzebami, łatwo uzupełnić system o kolejne moduły, bez konieczności reorganizacji firmy, wymiany baz czy migracji danych.

zalety_icon_1_02

 

 

 

 

 
Biznesowe know-how

Enova365 to system ekspercki - skonfigurowany, sam podejmuje decyzje i pomaga w rozwiązywaniu problemów. Zawarta w systemie wiedza merytoryczna podlega stałej aktualizacji wraz ze zmianami w prawie. Dlatego enova365 to więcej niż system ERP, to również niezbędna wiedza specjalistów z zarządzania, księgowości, handlu, kadr i płac.

zalety_icon_2_01

 

 

 

 

 
Stworzona do rozwoju

Rośnie wraz z firmą. Na przyszłość pozwala rozszerzać funkcjonalność. Równocześnie przygotowana jest do działania w technologii chmury. Można prosto rozwiązać działalność o pracę na urządzeniach mobilnych, z dostępem z każdego miejsca o dowolnej porze - nie zmieniając systemu do zarządzania.