Biura Rachunkowe i Kancelarie Podatkowe to jedna z najważniejszych grup użytkowników enova365.

Zarówno oprogramowanie, jak i cennik są dostosowanego do tego, aby Biura Rachunkowe mogły podnieść swoją konkurencyjność i zaoferować Klientom usługi najwyższej jakości. Staje się to szczególnie istotne w warunkach uwolnienia dostępu do zawodu księgowego. Pracując na enova365 Biuro Rachunkowe oprócz pełnej obsługi księgowej, zapewnia swoim Pracownikom i Klientom dostęp do szerokich możliwości nowoczesnego, stale rozwijanego, zawsze zgodnego z przepisami programu. Dzięki stacjonarnemu i mobilnemu dostępowi z wielu urządzeń (laptop, tablet, smartfon), enova365 umożliwia Biurom i ich Klientom wygodną pracę z oprogramowaniem dostosowanym do wspólnych potrzeb.

Modele pracy

Praktyka Biura Rachunkowego wskazuje, że newralgiczne elementy pracy z Klientem to dostarczanie i wprowadzanie dokumentów do zaksię- gowania oraz skuteczna – czyli szybka, precyzyjna i bezpieczna – komunikacja. enova365, dzięki zastosowaniu przyjaznej technologii, zapewnia zoptymalizowanie tych elementów, dzięki czemu możliwe jest obniżenie kosztów pracy, istotnych z perspektywy zarządzania pracą Biura.

Każdy z modeli pracy jest wspierany przez moduły i rozwiązania dedykowane w taki sposób, aby na każdym etapie zmniejszyć koszty oraz zapewnić jak najszybszą i najbardziej sprawną komunikację, zautomatyzować pracę, dostosować aplikację do szybkiej, wygodnej i ergonomicznej pracy

bir

online

Biuro i Klient korzystają z enova365, baza danych znajduje się w siedzibie biura lub w wynajętej serwerowni – Klient wprowadza dokumenty (faktury, listy płac itp.), które po zatwierdzeniu od razu są gotowe do księgowania. Dzięki integracji danych księgowy w pełni wykorzystuje funkcjonalności dedykowane, które automatyzują jego pracę. Klient może także, z wykorzystaniem odpowiednich licencji, przeglądać (bez edycji) wybrane obszary (rozrachunki, bilanse itp.).

biur2

tradycyjny

Klient pracuje na enova365 lub na innym systemie i wykorzystuje moduł dodatkowy – enova365 Eksporty Księgowe do eksportu dokumentów handlowych i płacowych, które następnie Biuro – z wykorzystaniem dodatkowego modułu enova365 Importy Księ- gowe – importuje do systemu i automatycznie księguje.

biur2.jpg3


biuro