Łąccy – Kołczygłowy Spółka z o.o. jest firmą o wieloletniej tradycji w dziedzinie produkcji i handlu wyrobami przemysłu drzewnego na rynku krajowym i zagranicznym. Około 80% naszej produkcji trafia na rynek zachodnioeuropejski, głównie do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch, Danii, Szwecji, Holandii, Belgii.

 

Rozumiemy zagadnienia specyficzne dla tej gałęzi przemysłu: zmienność surowca, klasy jakości i grubości, paradoks ksylometryczny.

W naszej Produkcji można rozliczać wykonanie z podaniem ścisłej struktury materiałowej lub według dowolnych składników. Możliwa jest rejestracja wytworzenia elementów drewnianych z różnych składników wejściowych i obliczanie wydajności surowca dziennej, miesięcznej na podstawie wejść i wyjść. System Unicore Produkcja potrafi rejestrować odpady i ich wykorzystanie w późniejszych procesach produkcyjnych.

W logistyce możliwe jest rejestrowanie przyjęć surowca tartacznego jako realizacji kontraktu oraz rozliczanie okresowe kosztów transportu według stawki za trasę, tonę czy kilometr. W miejscach, gdzie nie jest możliwa instalacja komputera stosujemy przemysłowe terminale stacjonarne lub ręczne, pracujące z wykorzystaniem sieci bezprzewodowej.

 

Każda partia produkcyjna jest rejestrowana w systemie z oznaczeniem daty wytworzenia, unikalnego numeru, przeznaczenia. Przy wydaniu palety towar trafia na fakturę i jest wyceniany za m2 lub m3, natomiast do faktury system generuje szczegółową specyfikację z podaniem wymiarów fizycznych i liczby sztuk poszczególnych elementów oraz masy netto i brutto wysyłki.

 

  • Klient Łąccy Kołczygłowy Sp. z o.o.
  • Branża drzewna
  • Produkt B2B, Pulpit Menedżerski, Produkcja, MES, Sage
  • Website http://www.laccy.pl