Firma OIL EKO autoryzowany partner ProLube ® GMBH.

ProLube ® GMBH to firma o zasięgu globalnym, działająca prospołecznie i proekologicznie. Aby zdobyć lojalność klientów, zaoferowała swoim klientom najbardziej zaawansowane, wydajne, opłacalne, nietoksyczne produkty smarne, jakie są dziś dostępne na rynku.

Oferowane ekologiczne produkty smarne na bazie naturalnej o najwyższej jakości, w cenach porównywalnych z powszechnie dostępnymi smarami i olejami, tak aby klient nie musiał stawać przed utrudnioną opcją wyboru, na który produkt się zdecydować.

Kupując produkty OIL EKO nie trzeba rezygnować ani z właściwości ani z wydajności. Dostarczając najwyższej jakości ekologiczne smary i oleje o doskonałych parametrach udowodnili, że produkty znacznie zmniejszają tarcie, temperatury robocze, a urządzenia działają lepiej i dłużej. Naturalne produkty smarne zmniejszają potrzebę i częstotliwość wymiany smaru/oleju ze względu na ich bardzo wysoką żywotność.

Produkty ProLube ® są naturalne, biodegradowalne, przyjazne dla Środowiska i odnawialne. Są produkowane z surowca najwyższej jakości dostępnego obecnie na rynku – oleju rzepakowego. Używając naszych produktów dbasz w 100% o środowisko naturalne. Nasze produkty spełniają surowe wymogi testów OECD 301 na biodegradację, nie ulegają bioakumulacji, nie są toksyczne dla roślin i są neutralne w wodzie.

  • Firma OIL EKO RADOSŁAW KAMIŃSKI
  • Branża handlowa
  • Produkty oprogramowanie Enova
  • Website http://www.oileko.pl/