TINES Megachemie – producent chemii budowlanej oferuje pełny asortyment wyrobów stosowanych w budownictwie przemysłowym, inżynieryjnym, a także w sektorze budownictwa ogólnego.

Produkcja – Produkcja wszystkich oferowanych przez TINES Megachemie technologii odbywa się w zakładach produkcyjnych na terenie Polski, co wpływa na pełną dostępność i krótki czas dostawy wyrobów.

Certyfikacja produktów – Wszystkie systemy przeszły wyjątkowo trudne badania w zakresie wymaganym przez prawodawstwo polskie i Unii Europejskiej. Prowadzona jest ciągła ocena zgodności oraz badania każdej partii produktu. Dzięki systemowi Zakładowej Kontroli Produkcji firma TINES Megachemie jest w stanie gwarantować jakość każdego dostarczonego elementu systemów. Posiada aprobaty techniczne Instytutu Techniki Budowlanej, Instytutu Budowy Dróg i Mostów.

Referencje – Systemy i technologie firmy TINES Megachemie, wysoko cenione przez specjalistów z branży budowlanej, są stosowane od lat i niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców. Potwierdzają to liczne zastosowania, a o jakości świadczą referencje otrzymywane we wszystkich segmentach budownictwa.

Badania i rozwój – TINES Megachemie ściśle współpracuje z polskim środowiskiem naukowym w zakresie opracowywania nowoczesnych technologii. Zaplecze badawczo-rozwojowe firmy stale pracuje nad poszerzaniem oferty o najnowsze rozwiązania otwierając przed Państwem nowe możliwości.

  • Firma TINES MEGACHEMIE SPÓŁKA AKCYJNA
  • Branża budowlana
  • Produkt Produkcja, Pulpit Menedżerski
  • Website http://www.megachemie.com