Nasza firma wyróżnia się na rynku swoim doświadczeniem, szerokim zakresem usług oraz indywidualnym podejściem do klienta. Oto kilka powodów, dla których klient powinien wybrać naszą firmę:

Doświadczenie – Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży programistycznej oraz wdrożeniowej. Od 2008 zdobywamy wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych problemów technicznych i biznesowych

Specjalizacja w obsłudze firm produkcyjnych – doskonale rozumiemy specyfikę i potrzeby tego sektora.
Więcej o konkretnych obszarach enova365, które wdrażamy (Kadry, płace i HR, Finanse i księgowość, Procesy, Handel i magazyn, Sprzedaż i CRM,Projekty i usługi), przeczytasz w zakładce Obszary systemu.

Rozwiązania własne oraz programy na zamówienie – Oferujemy nie tylko gotowe rozwiązania, ale również tworzymy indywidualne programy zintegrowane z enova365.

Integracja z narzędziami software’owymi i maszynami – Nasza firma ma doświadczenie w integracji różnorodnych systemów oraz urządzeń – systemów magazynowych, szlifierek, stołów do rozkroju, wag przemysłowych, urządzeń do wizyjnej kontroli jakości, etc.

Obsługa na terenie całej Polski – dzięki narzędziom do wsparcia zdalnego jesteśmy w stanie obsłużyć klientów na terenie całej Polski.

Wybierając naszą firmę, klient dostaje nie tylko usługi programistyczne i wdrożeniowe, ale także partnera, który aktywnie wspiera rozwój jego biznesu i dba o jego sukces.

Należymy do Sieci Autoryzowanych Partnerów Soneta, która pełni kluczową rolę w dostarczaniu innowacyjnych, zgodnych z przepisami i atrakcyjnych rynkowo systemów klasy ERP. Zadaniem Autoryzowanych Partnerów jest nie tylko wdrożenie, ale także ciągłe doskonalenie systemu enova365, aby spełniał indywidualne potrzeby klientów.

banner autoryzowanego partnera

Oto główne obowiązki Autoryzowanego Partnera Soneta:

  • Analiza przedwdrożeniowa: Autoryzowany Partner przeprowadza analizę, określa potrzeby klienta i proponuje rozwiązania, które najlepiej dopasują się do jego oczekiwań.
  • Transparentna wycena: Partner dokładnie wycenia całą usługę, aby klient miał pełną przejrzystość co do kosztów.
  • Wdrożenie, rozbudowa i serwis enova365: Autoryzowany Partner nie tylko wdraża system, ale także dba o jego rozwój i serwis, dostosowując go do zmieniających się potrzeb.
  • Szkolenie i wsparcie klienta: Partner szkoli użytkowników enova365, aby mogli efektywnie korzystać z systemu.
  • Sugerowanie rozwiązań umożliwiających dalszy rozwój: Partner doradza klientowi, jak wykorzystać enova365 do dalszego rozwoju firmy.

Klient enova365 otrzymuje nie tylko produkt najwyższej jakości, ale także wiedzę i umiejętności Autoryzowanego Partnera. W okresie gwarancji producent zapewnia bezpłatne aktualizacje. Dodatkowo, Soneta wspiera swoich Partnerów poprzez różnorodne szkolenia, konferencje i webinaria, aby stale podnosić ich kompetencje. Bazę Wiedzy Soneta można wykorzystać jako źródło informacji na temat dokumentacji technicznej, programowania i instrukcji wdrożeniowych .